مقاله

سوالات متداول در مورد دستگیره کابینت

سوالات متداول در مورد دستگیره کابینت

تعدادی سوال متداول وجود دارد که خریداران ما همیشه وقتی که به مغازه ما برای تجهیز دستگیره کابینت هایشان مراجعه می کنند از ما می پرسند. و آن این است که برای چه مواردی از دستگیره های دکمه ای و یا دستگیره های عادی استفاده کنیم؟ کجا باید نصب شوند؟ همه این ها سوالات خوبی هستند و جواب های همه این سوالات نزد ماست. گرچه تمام وسایلی که می خواهند خرید کنند همه بستگی به انتخاب خود مشتریان دارد.

چه موقع از دستگیره های دکمه ای و دستگیره های معمولی استفاده کنیم؟

رایج ترین شکلی که ما در استفاده از این محصولات مشاهده می کنیم از دستگیره های دکمه ای برای درب دراور ها و از دستگیره های معمولی بر روی در ها می باشد.

طول یک دستگیره باید چقدر باشد و چه وقت هایی باید از دو دستگیره استفاده کنیم؟

دراور های بزرگتر از 18 اینچ دوتا دستگیره لازم دارد. اگر از دو دستگیره استفاده می کنید جای دستگیره حتما باید از هر دو انتها 6/1 فاصله داشته باشد.

اگر از دستگیره هایی با اندازه مختلف استفاده می کنید. ما اندازه ای را که یک سوم اندازه دراور شما است را توصیه می کنیم.

دستگیره ها در چه اندازه ای باید باشد؟

برای کابینت های نرمال و سایز میانه باید از دستگیره هایی با اندازه 1 اینچ و یک و نیم اینچ استفاده کنید.

کجا دستگیره ها و دکمه ها را نصب باید نمود؟

دکمه های دستگیره ای باید به طور معمول در وسط و همچنین یکم بالاتر از خط میانه افقی نصب گردند. اگر دقیقا در وسط قرار دهید هنگامی که ایستاده باشید پایین تر از وسط به نظر خواهند امد.

هیچ موقع از دستگیره های دکمه ای در گوشه در ها استفاده نکنید، تصور کنید که طول در به 4 ربع تقسیم شده است. و سعی کنید همیشه دستگیره هارا در دو نیمه میانی نصب کنید.

معصومه عزیزی/ منبع: کافیت، یراق آلات کابینت

0
۱۸ تیر, ۱۳۹۷

چگونگی نصب دستگیره کابینت

چگونگی نصب دستگیره کابینت

دستگیره ها ، مانند انتخاب کابینت ، به تعیین ظاهر کل آشپزخانه شما کمک می کند. دستگیره کابینت انتخاب شده به ظاهر کوچک است اما نقش بزرگی در زیباتر شدن دکوراسیون کابینت در آشپزخانه شما دارد. دستگیره های کابینت در بسیاری از اشکال، اندازه ها، مواد و....هستند.همینطور که جنس و ظاهر دستگیره ها متفاوت است قیمت انها نیز با یکدیگر متفاوت است.

چگونگی نصب دستگیره کابینت

نصب دستگیره در کابینت می‌تواند، برای شما که تا آلان نصب نداشته اید کمی ترسناک باشد ، اما این مهارتی است که باید یاد گرفته شود. دراین روش، ما توضیح می‌دهیم که چگونه یک دستگیره کابینت را به سرعت  بتوانید، بر روی درب کابینت نصب کنید. و به راحتی سوراخ‌های موجود برای کابینت خود را کپی کنیم. نیازی نیست که هر کدام از درها را به طور جداگانه اندازه‌گیری کنید. قبل از شروع هرمرحله را بخوانید و مطمئن شوید که قبل از سوراخ کردن درب کابینت برای نصب دستگیره ، درک کاملی از اندازه‌گیری درست دارید. اندازه گیری برای نصب درب های کابینت بسیار مهم است دقت کنید.

وسایل مورد نیاز برای نصب دستگیره کابینت

اقلام مورد نیاز برای نصب دستگیره کابینت: سطحی که میخواهید دستگیره را رویش نصب کنید ، مته برقی،  متر ، مداد.دستگیره مورد نظر

آموزش گام به گام چگونگی نصب دستگیره کابینت

پس از انتخاب درب کابینت مورد نظر، تعیین کنید کجا می خواهید دستگیره را روی کابینت قرار دهید. در یک درب کابینت، دستگیره باید 1 اینچ از لبه جانبی درب باشد. فاصله از بالا یک انتخاب شخصی است. برای کابینت های بالاتر، اطمینان حاصل کنید که فضای موجود برای کشیدن به اندازه کافی کم باشد تا استفاده از کشوی کابینت راحت باشد. دستگیره کابینت را روی یک سطح صاف بگذارید و آن را اندازه بگیرید با استفاده از متر ابعاد و اندازه ی ان را اندازه‌گیری کنید.محل مورد نظر را برای نصب دستگیره در کامل اندازه بگیرید، حالا مرکز درب  کابینت را علامت بزنید، اندازه دستگیره را در وسط درب متر بزنید ابتدا و انتهای دستگیره را علامت بزنید، برای سوراخ کردن آزمایشی.

چگونگی نصب دستگیره کابینت چگونگی نصب دستگیره کابینت
چگونگی نصب دستگیره کابینت چگونگی نصب دستگیره کابینت

از یک میخ و یا سوراخ کن ،برای ایجاد یک سوراخ آزمایشی استفاده کنید و سپس سوراخی را که ایجاد کرده اید ،را کاملا سوراخ کنید. سر مته دریل برای ایجاد سوراخ باید همان اندازه یا کمی بزرگ‌تر از قطر سوراخ در درب کابینت شما باشد. این راهنما یا الگوی شما برای سوراخ کردن سوراخ  های بیشتر برای بقیه در های کابینت باشد.

میبینید دستگیره درب یک کابینت را نصب کردید به همین راحتی و با کمی دقت در اندازه گیری .حالا که با دریل سوراخی در داخل درب کابینت ایجاد کرده اید دیگر نیاز به دریل ندارید ان را کنار بگدارید . پیچ‌ دستگیره را در  پشت در  کابینت قرار دهید و پیچ را محکم  کنید. تا دستگیره کامل به درب کابینت بچسبد. دقت کنید که از  اندازه پیچ (درست طولی)  برای ضخامت در کابینت استفاده می‌کنید.در نظر بگیرید اندازه مته برای سوراخ درب کابینت به اندازه ی ،پیج دستگیره مورد نظر یکسان باشد، که زیادی بزرگ یا کوچیک نباشد.

معصومه عزیزی/ منبع : کافیت، یراق آلات کابینت

0
۱۳ تیر, ۱۳۹۷

شیرآلات آب در آشپزخانه

شیرآلات آب در آشپزخانه

شیر آلات به عنوان جواهر تاج درآشپزخانه توصیف شده‌است. شیر آب باید منعکس‌کننده سبک کلی آشپزخانه باشد. بطور کلی ظاهر شیر آب مهم است، که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد.امروزه انواع مختلفی شیرآب وجو دارد، و اپشن های زیادی را به خریدار ارائه میدهند تا خریدار طبق نیاز و سلیقه خود شیر اب مورد نظر خود را خریداری کند. زمانی که یک شیر آب خریداری می‌کنید ، ابتدا مشخص کنید که آیا سوراخ‌هایی در سطح پیشخوان یا دیوار حفر کرده‌اید یا نه.اگر این کار را بکنید ، شما نیاز خواهید داشت که از شیر پایه مشابه استفاده کنید یا طرحی را انتخاب کنید که سوراخ‌ها را بپوشاند. یک صفحه عرشه یا ( escutcheon ) می‌تواند برای پنهان کردن حفره‌ها به کار رود اگر یک گزینه باریک‌تر را می خواهید انتخاب کنید.در اینجا انواع شیر اب مختلف برای هر آشپزخانه و حمام موجود است .

انواع مدل های شیر آب اشپزخانه مدرن

Single-Hole: این سبک محبوب دارای یک اسپادینگ مجزا با دسته ،دسته بندی است. این انتخاب مناسب برای حمام های کوچک و اتاق های رختشور خانه(اتاق لباسشویی) است.

: Center-set ۳ - سوراخه  " بین مراکز حلقه‌های داغ و سرد " وجود دارد استفاده می‌کند. این سبک شامل شیر آب و یک یا دو دسته است که در یک صفحه پایه ساخته می‌شوند.

Widespread: به سه سوراخ برای سه بخش جداگانه - ۲ دسته و ۱ فواره نیازدارد. مرکز استاندارد مرکزی ۶ " تا ۱۶ " است. این رایج‌ترین نوع شیر آب است .

Wall mount: همانطور که از نامش بر می آید، این دستگاه به دیوار متصل می شود و به طور کلی 2 دست و یک سوپاپ است. سوپاپ های دیواری در بسیاری از سبک ها هست.

Pullout : این شیر مدرن با یک سر قابل جدا شدن همراه است که برای قرار دادن آب به شیلنگ متصل است. به طور ویژه شیر را با فواره بلند و نازک بر روی یک سینک ( شبیه حوضچه عمیق برای پر کردن قابلمه و ماهی‌تابه بزرگ )طراحی کرد.

اجزای  تشکیل دهنده شیرآلات و نحوه کارکرد این اجزا

شیر آلات با چرخاندن دستگیره شیراب به منظور هدایت آب از طریق سوپاپ عمل می کند. این کار با استفاده از چهار روش اصلی انجام می شود این چهار روش عبارتند از:

دریچه فشاری - با استفاده از یک ساقه شناور که مسیر آب را باز یا بسته می کند.

توپ - یک فلز دوار یا توپ پلاستیکی جریان آب را تنظیم می کند.

کارتریج - از یک حلقه لاستیک و کارتریج (معمولا برنج) برای کنترل جریان آب استفاده می کند.

دیسک سرامیک - دو دیسک سرامیکی در برابر یکدیگر حرکت می کنند تا آب را مسدود کنند یا به آن جریان داده شود. این سبک محبوب تقریبا بدون نگهداری است.

جنس شیرآلات آب آشپزخانه

بیشترین شیرالات مدرن از جنس برنج یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است و در فرآیندی به منظور هماهنگی با هر دکور ازجنس: کروم جلا، مس، ساتن نیکل، برنز نفتی براق، برنج عتیقه، برنج جلا، نیکل جلا و ...

معصومه عزیزی/ منبع: کافیت، یراق آلات کابینت

0
۱۱ تیر, ۱۳۹۷

سه استفاده از لولای مخفی و نحوه کاربرد آن‌ها

سه استفاده از لولای مخفی و نحوه کاربرد آن‌ها

انتخاب لولا مخفی مناسب برای پروژه شما، گاهی اوقات یک چالش است. کمپانی بلوم برنده جایزه های بین المللی برترین طراحی است و به دلیل کیفیت بالاو قابلیت اطمینانی که افراد نسبت به این برند دارند .در سراسر جهان شناخته شده است .ما این راهنمای کوتاه را برای شما در انتخاب لولای مناسب ایجاد کرده ایم امیدواریم بتوانیم به شما در راستای انتخاب که میخواهید انجام بدهید کمک کنیم با اطلاعاتی که در اختیار شما میگذاریم... پیشنهاد من به شما این است این مقاله را تا انتها حتما مطالعه بفرمائید.

1.کارکرد تمام عیار لولای پنهان

شایع ترین سبک  لولا برای کابینت لولا پنهان است که کارکردی تمام عیار دارد... اگر درب کابینت شما کامل روی چهارچوب  و باکس کابینت قرار نمیگیرد ،پس این لولایی است که شما نیاز دارید. لولایی که همانگونه که از نامش مشخص است لولای پنهان است و در داخل کابینت برای اتصال درب ها جاگذاری میشود.

2.کاربردی لولا درکابینت

اگر درب کابینت شما در همه نقاط به درستی برروی دیواره و چارچوب کابینت می نشید و فقط در قسمت لولا ها نیاز است که دو در در کنار یک دیگر برروی یک دیواره نصب شوند و به درستی در جای خود قرار بگیرند شما نیاز به استفاده از لولا های half overlay دارید که بتوانید به راحتی دو درب کابینت را بر روی یک دیواره نصب کنید.

3.نصب لولای کابینت

این لولا ها به درب ها این اجازه را می دهند که دقیق سر جای خود بنشینند.بهترین برای آشپزخانه هایی که از یک شکل عادی برخوردار نیستند و دارای قناسی در زوایا هستند. به خاطر داشته باشید که باید به صفحه ای که میخواهید نصب کنید این موارد را اضافه کنید. اگر قابی که درب را به آن نصب میکنید رو به بیرون زاویه دارد( در این حالت شما باید فضای خالی بین صفحه و چارچوب را پر کنید مثلا اگر از یک چهارچوب 36 میلیمتری برای یک کابینت 18 میلیمتری استفاده میکنید باید حتما از یک پایه لولای  18 میلیمتری برای پر کردن این فضا استفاده کنید.

تعداد لولای مورد نیاز بستگی به چه چیزی دارد؟

این یک سوال است که اغلب از ما خواسته می شود تا پاسخ دهیم، بنابراین ما فکر کردیم قلم را به کاغذ بیاوریم و  توضیحاتی را به شما ارائه دهیم! تعداد لولاهای که شما نیاز دارید بستگی به ارتفاع و وزن درب می باشد که شما چه نوع لولا و چه مدل لولایی را باید نصب کنید.

توصیه های ما برای شما بر روی یک درب استاندارد 600 میلی مترعرض است، بنابراین اگر درب شما از این متفاوت باشد، ممکن است بخواهید مدل دیگری را در نظر بگیرید.به عنوان یک قاعده هر لولا دارای وزن 3.5 کیلوگرم است ،لولا ها باید تا آنجا که امکان دارد از هم فاصله داشته باشند.

لولای کابینت با بهره گیری از پیچ هاى تنظیم ٣ بعدى، امکان تنظیم بسیار راحت و دقیق را به در کابینت میدهد و این امر موجب توصیه به استفاده از آن براى کارهایى با دقت بالا میشود.عملکرد دو مرحله اى با قدرت مناسب در لولای کابینت موجب بستن آرام و یکنواخت درب کابینت میگردد.

معصومه عزیزی/  منبع: کافیت، یراق آلات کابینت

0
۰۶ تیر, ۱۳۹۷

چگونه می توانیم لولا کابینت را تنظیم کنیم؟

چگونه می توانیم لولا کابینت را تنظیم کنیم؟

برای اینکه خود شما بتوانید به راحتی لولای کابینت را تنظیم کنید و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و خود شما لولا را تنظیم کنید بدون اینکه به نصاب نیاز داشته باشید پیشنهاد میکنم این مقاله را مطالعه بفرمائید تصاویر را به دقت مشاهده کنید و جهت چرخش را دقت کنید.

لولا را می توان در 3 جهت تنظیم کرد:

بالا و پایین، چپ و راست و در داخل و خارج تنظیم کرد.  این 3 جهت را بیاد داشته باشید برای نصب لولا ی درب کابینت.تنظیم این لولا ها به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانیداز درب کابینت استفاده کنید، راهنمای ساده ما نحوه تنظیم هر نوع لولا را  به شما اموزش می دهد. راهنمای  تصویری و متنی ما را بر روی  تصویر لولاهای معمول مشاهده میکنید.

تنظیم فشار (داخل و خارج از کابینت)

پیچ عقب در بازوی لولا درب را به داخل و خارج از درب کابینت تنظیم می کند. این عالی است برای اطمینان از اینکه درب به طور کامل بر روی دیواره ی کابینت بسته می شود. این تنظیم برای بیشتر از 3 میلمیترو یا کمتر از 2میلیمتر است  برای اینکه در را بیشتر از کابینت عقب بزنید اجازه می دهد.پیچ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، برای حرکت درب به کابینت، پیچ را در جهت عقربه های ساعت حتما بچرخانید.

تنظیم مقطع (جانبی به سمت کابینت)

پیچ جلو در بازوی لولا درب را از طرف به سمت کابینه تنظیم می کند. این عالی است برای رسیدن به یک فاصله سازگار در هر لبه درب کابینت. این تنظیم اجازه می دهد تا برای بیشتر از 2میلیمتر و کمتر از 2میلیمتر برای حرکت درب دورتر از صفحه نصب، پیچ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، برای حرکت درب کابینت به صفحه ی نصب نزدیک، پیچ را در جهت عقربه ی ساعت حرکت دهید.

تنظیم ارتفاع (بالا و پایین بر روی کابینت)

تنظیم ارتفاع بستگی به نوع پانل نصب شده شما دارد.در ساده ترین شکل، ورق های نصب شده با سوراخ ها در ازا بگونه ای نصب میشود که، به طور کلی این  را به شما می دهد که بیشتر از  3ملیمتر و یا کمتر از 3 میلیمتر تنظیم کنید، این را با آزاد کردن پیچ های صفحه نصب، کشو درب به ارتفاع مورد نظر، و سپس پیچ را محکم کنید.صفحات قابل تنظیم یک گزینه محبوب هستند، این صفحات تنظیم اجازه می دهند تا صفحه توسط یک فرد پیچ تنظیم شود، بدون نیاز به آزاد کردن پیچ برای صفحات قبلی نصب است. در تصویر زیر، صفحه نمایش افقی قابل تنظیم را نشان می دهیم، این از طریق سوراخ میانی در بازوی لولایی قابل دسترسی است (همچنین معمولا پیچ را روی یک صفحه نصب کننده cruciform قرار می دهند). این نوع صفحه نصب می شود و بیشتر و کمتر از 2 میلیمتر تنظیم میگردد. برای حرکت درب، پیچ را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید، مهم است که هر صفحه نصب شده را با همان مقدار تنظیم کنید که ارتفاع را از طریق بلندی و کوتاهی در تنظیم کنید. 

معصومه عزیزی/کافیت

0
۰۴ تیر, ۱۳۹۷

بهترین لولاهای سنگین برای درب های کابینت چه هستند؟

بهترین لولاهای سنگین برای درب های کابینت چه هستند؟

شما به لولایی برای نگه داشتن درهای سنگین کابینت نیاز دارید که درهای کابینت با وزن بالا را به راحتی نگه دارد اما لولاهای معمولی این وزن را تحمل نمیکنند ؟این مقاله در رابطه با لولاست حتما بخوانید..به شما خیلی کمک میکند اطلاعاتی را کسب کنید برای انتخاب لولاهای .کابینت هایی که درب های سنگینی دارند.سه عدد مدل از این لولای کابینت برای یک درب کابینت با ابعاد 900 میلیمتر و 40 کیلوگرم کافی می باشد این یک ویژگی بسیار جالب است از نظر کارشناسان کابینت و کابینت کاران کارایی بسیار بالایی راشامل میشود.

ایراد در مورد لولای کابینت

پیش نیاز بسیاری از طراحی‌های کابینت این است که وقتی در بسته می‌شود ، لولا نامریی باشداین امر به سادگی با استفاده ازلولاهای درکابینت که مخفی هستند به این نیاز پاسخ داده می‌شود با این حال هنگامی که درهای کابینت وزن بالایی دارند ، به عنوان یک قاعده استاندار برای این امر،  وزن هر یک ازلولاهایی که درب های سنگین کابینت را تحمل میکنند باید 3.5 کیلوگرم باشند.درب های کابینت با آیتم هایی مانند آینه، سنگ، یا حتی کاشی، وزن درب را به سرعت افزایش می دهد و پس از آن ظرفیت لولای استاندارد فراتر می رود.به همین ترتیب اندازه طرح های مربوط به درها باید بیش از 600 میلی متر باشند، هم چنین برای لولای استاندارد کابینت نیز چالش برانگیز هستند - همانطور که اکثر این ها برای استفاده در درب ها تا عرض 600 میلی متر مورد آزمایش قرار گرفته اند.

راه حل برای برطرف شدن ایراد لولای کابینت

با تمام ویژگی های یک لولا کابینت مخفی، تمام اجزای سازنده برای ساخت نسخه بسیار سنگین تر قوی ترتلاش شده است که کارایی بسیار بالایی را شامل میشود.فقط 2 لولا می تواند درب 25 کیلوگرمی را پشتیبانی کند و 3 لولا برای درب 40 کیلوگرم اجازه پشتیبانی را دارد.تفاوت عمده اندازه بزرگ لولا این است که  به دیافراگم 40 میلی متر افزایش می یابد. ما فکر می کنیم این یک قیمت کوچک است که برای پرداختن به چنین ظرفیتی بزرگی ایجاد میشود.درهای  روکش شده نه تنها وزن را افزایش می دهد، بلکه ضخامت در کابینت را نیز افزایش می دهند. این به این معناست که این لولا ها برای درهای ضخیم 18-30 میلی متر طراحی و استفاده می شوند.

مزیت های ویژه لولای کابینت آرام بند نسبت به لولاهای معمول

هنگامی که درب کابینت در حالت کاملا باز قرار می گیرد ، هیچگونه ضربه ای به محل نصب پایه لولا بر روی کابینت وارد نمی شود و بنابراین پیچ های نصب لولا روی بدنه کابینت هرگز شل نشده و همچنین به بدنه کابینت نیز در طول زمان هیچ صدمه ای وارد نخواهد شد.در هنگام باز کردن درب کابینت، اگر درب در زاویه 10 تا 40 درجه از دست رها شود ، برگشت درب به صورت آرام خواهد بود و هیچگونه صدایی از بسته شدن ناگهانی درب ایجاد نمی گردد.- در هنگام باز کردن درب کابینت می توان آن را در هر زاویه دلخواه بین 45 تا 110 درجه نگاه داشت. در نتیجه در صورت باز نشدن درب کابینت به صورت کامل ، درب تا قبل از 45 درجه روی دست بسته نخواهد شد.

معصومه عزیزی/کافیت

0
۳۰ خرداد, ۱۳۹۷

سبک دستگیره کابینت سنتی یا مدرن؟؟

دستگیره کابینت

دستگیره گنجه،  دستگیره کابینت و یا تزئین در انواع مختلف سبک‌ها برای زیبا شدن کابینت اشپزخانه شما در اخر  قرار می‌گیردشما شگفت‌زده خواهید شد از اینکه چطور یک جزئیات به ظاهر کوچک مانند دستگیره کابینت  می‌تواند ظاهر یک اشپزخانه را کامل  تغییر دهدهر روز سبک و مدل جدیدی از دستگیره کابینت آشپزخانه، به بازار ارائه میشود  که نصب راحت و استفاده بهینه تری دارن و نسبتا ارزان هستند در آشپزخانه کوچک خود به دنبال جایگزین کردن دستیگره کابینت زیبا و مدرن هستید.

مهمترین مسئله، دستگیره برای کابینت آشپزخانه است که  باید با لوازم،  و سبک کلی و یا فضای شما خوب بازی کند، امامهم‌ترین چیز این است که باید آن را دوست داشته باشید.

اگر به دنبال یک دستورالعمل کلی برای پیروی از یک  مدل کابینت جدید و یا دستگیره ای زیبا برای کابینت خود هستید، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در نظر بگیرید:

دستگیره ها کابینت ها باید به گونه ای باشد که تمامی قطعات به صورت هماهنگ شده بدون نقص و کاملا تمیز باهم هماهنگ شده باشند.

دستگیره های مختلف را امتحان کنید و آن‌ها را به داخل بکشید تا ببینید چگونه  باز و بسته میشوند.دستگیره ها نزدیک به رنگ کابینت ظاهر سنتی تری را ارائه می‌دهند، یا شما می‌توانید یک حس بالایی را برای ایجاد سبک سنتی برای اشپزخانه خود ایجا کنید.

شکل مناسب  دستگیره کابینت نیز مهم است، به خصوص اگر شما کودکان و یا اعضای خانواده سالخورده داشته باشید.به منظور استفاده راحت تر از این دستگیره ها.

سبک دستگیره کابینت مدرن یا سنتی

به سراغ دستگیره های  مخصوص کابینت بروید که با دکوراسیون کلی فضا کار هماهنگی خوبی دارد که استعدادشخصی خود را برای طراحی  در اینجا برای ست کن و هماهنگی بین جزئیات کابیت و دکوراسیون نشان دهید.

برای یک نگاه سنتی از دستگیره نفت برنز، مفرغی،  نیکل، کروم، میتوان استفاده کرد و لذت یک اشپزخانه سنتی را برد

فضاهای مدرن یا مدرن با کشش مستقیم و دستگیره کابینت مدرن یا مستطیلی شکل در فولاد ضد زنگ، کرومبراق، نیکل براق و یا حتی مات ظاهر می‌شوند.

سبک انتقالی مدرنیته به شما این امکان را می‌دهد که عناصر سنتی و مدرن را که شامل  برنز قدیمی با برنج باستانی صیقل یافته و یا مدرن شامل تانیکل صیقل یافته و یک برنز پاک شده ترکیب کنید.

اینها را در آشپزخانه کمی  باهم مخلوط کنید تا علاقه زیبایی را ایجاد کنید و یک  سبک  جدید ایجاد کنیدیک قفسه برنزی راامتحان کنید که با نور برنجی قدیمی و شیر نیکل، شیر سنتی مات، و یا روکش فلزی مات تزئین شده ‌باشد.

این سبک جدید که مخلوطی از سبک مدرن و  سبک سنتی است این امکان را برای شما فراهم میکند که در اشپزخانه خود احساس این را داشته باشید که هر دو سبک را در اشپزخانه خود دارید احساسی متفاوتی خواهید داشتید هم خود و هم کسانی که وارد اشپزخانه شما میشوند شما فقط با انتخاب نوع دستگیره و شیرالات اشپزخانه این نوع دیزاین را برای اشپزخانه خود منحصر بفرد میکنید. حتما شیرالات اشپزخانه را جزو یکی از ایتم های پراهمیت قرار دهید برای پیاده سازی دکوراسیون زیبا.

معصومه عزیزی/کافیت

0
۲۲ خرداد, ۱۳۹۷

اتصالات کابینت آشپزخانه با طراحی جهانی

اتصالات کابینت آشپزخانه با طراحی جهانی

آشپزخانه های زیبای وجود دارند - اما زیبایی، همانطور که می گویند، فقط پوست است. اگر استخوان های آشپزخانه که همان یراق آلات اشپزخانه ست به درستی عمل نکنند، زمان صرف شده برای ساخت کابینت بی فایده است. زیبا عالی است، اما زیبا و کاربردی درکنار هم میتوانند برای شما فایده داشته باشند.اتصالات کابینت به شما کمک میکند تا شما به راحتی بتوانید از کابینت خود نهایت استفاده را ببرید.

چند اتصال کابینت بهم به وسیله ی یراق الات  میتواند شما را به سمت استفاده راحت از کابینت هدایت کن. هر یک از این لوازم کابینت باعث می شود که کار انجام شود و به افراد در هر سنی اجازه می دهد هر انگونه که میخواهند در اشپزخانه اشپزی کنند و از وسایل اشپزخانه استفاده کنند.

اگر شما این فرصت را دارید که آشپزخانه خود را تغییر دهید و یا به اندازه کافی خوش‌شانس باشید که یک آشپزخانه جدید را از ابتدا طراحی کنید، به جای این که درها را عوض کنید ، به جای درها ، قفسه‌های اصلی را با کشوهایی انتخاب کنی که.دسترسی آسان و آوردن محتویات را به شما آسان‌تر کند ، به جای این که شما را مجبور به خم شدن و رسیدن به یک  یک کابینت ها کند میتوانید از ریل های کشویی استفاده کنید.

برای اینکه خیالتان راحت شود از کشوهای پایین برای ظروف سنگین استفاده میکنید این بهترین ایده ست اما برای این کشو باید از ریل های غلطکی سنگین استفاده کنید حتما این امر را فراموش نکنید زیرا وسایل داخل کشو سنگین هستن و مستلزم رعایت یه سری نکات برای گذاشتن ریل برای این کشوها.

قفسه های رولتی سنتی هنگامی مفید است که زیبایی های درها را بیش از کشوها ترجیح می دهید. با این حال، قبل از کشیدن قفسه ها، باید به طور کامل درب را باز کنید تا به طور ناگهانی در از داخل باز نشود. قفسه ها در انواع متنوعی از سبک سنتی و دیگر مدل ها، مانند این نسخه  چوبی، آمده است. کابینت با درب استاندارد معمولا می تواند سه قفسه را  همانند آنچه که شما نیاز دارید ذخیره کنند.

وزن اضافی ظروف  کابینت آشپزخانه مدرن  این بانک از چنگک ها به هر دو مورد ظروف و وسایل آشپزخانه اختصاص داده شده است، با استفاده از یک قفسه سنتی. این قفسه در نزدیکی سینک یا ماشین ظرفشویی قرار خواهد گرفت.سیستم های کشو دیگر برای ایجاد حداکثر سازه، ریل قابل تعویض را ارائه می دهند. این فرصت برای سبک های کشو و لوازم جانبی این روزها بی حد و حصر است..

اکثر قفسه ها  کروم اند، اما برخی نیز با سمت پلاستیکی روشن، یا ریل های جانبی پلاستیکی و فلزی، که گاهی اوقات به عنوان ریل های گالری نامیده می شود.

کابینت های گوشه ای، مخصوصا کابینت های کور کور (کابینت هایی که به سمت راست یا چپ به گوشه می چرخند و تنها یک درب چهره ای دارند)، برای ارائه چالش های طراحی و فضای ارزشمند مورد استفاده قرار می گیرند. اما دیگر نه - سیستم های ذخیره سازی جدید گوشه ای به حداکثر رساندن دسترسی شما هستند. این سیستم دارای سینی هایی با ماتس های غیرقابل انعطاف است تا موارد را از سقوط یا لغزش در اطراف نگه دارند. سیستم قفسه سیمی نیز در دسترس است.

معصومه عزیزی/کافیت

0
۲۰ خرداد, ۱۳۹۷

6 راه برای ایجاد فضای بیشتر در آشپزخانه

با این ایده‌های هوشمند، فضای بیشتری از آشپزخانه خود بگیرید

یک آشپزخانه عاری از درهم و برهمی و شلختگلی ممکن است مانند رویای غیرقابل دسترسی به نظر برسد، اما ایده‌های بزرگ و پیچیده می‌توانند به منظم سازی وسایل آشپزخانه شما کمک کنند. اگر وسایل آشپزخانه را به صورت فشرده جایگذاری کرده اید و دوستدار راه حل های خلاقانه برای صرفه جویی در فضای کافی هستید، باید برخی از این ایده های هوشمندانه را به آشپزخانه تان اضافه کنید.

۱مرتب کردن کشوها با تقسیم کننده های کاربردی

تقسیم کننده داخل کابینت آشپزخانه

تقسیم کنندها (اکسسوری) برای نگهداری کردن مقدار زیادی قابلمه، ماهی‌تابه و کارد و چنگال عالی است و محتویات داخل آن را می توان به راحتی کنترل کرد. این کار به شما کمک می‌کند بشقاب‌ها وکاسه‌ها را در طبقات و بصورت کاملا بهداشتی نگه دارید و این کار را برای شما آسان می کند تا آنچه را که نیاز دارید  به راحتی پیدا کنید.

۲ذخیره‌ سازی مخفی زیر صندلی

کشوی زیر صندلی

در یک آشپزخانه جمع و جور، صندلی های چوبی برای نشیمن می‌تواند به عنوان یک فضای ذخیره اضافی نیز عمل کند. این نیمکت ‌های جادار برای پنهان کردن اقلامی که نیازی به استفاده از آن‌ها ندارید ایده‌آل هستند.

۳استفاده از شکاف بین کابینت ها

فضای بین کابینتی

استفاده از شکاف بین کابینت ها یک ایده عالی برای حداکثر استفاده از فضای موجود می باشد. معمولا در هنگام اندازه گیری برای نصب کابینت حدود ۱۵ سانتی متر اضافی در انتهای کار یک سری از واحدها وجود دارد، باید آن را با یکی از این کشوها پر زرق و برق پر کنید. فقط به اندازه ای عریض است که در یک ردیف بصورت کاملا منظم می توان بطری ‌های شوینده و... را قرار داد، این کار باعث صرفه‌جویی در فضا در دیگر کشوها خواهد شد و شما قادر خواهید بود که محصول تمیز کننده مناسب را در یک نگاه پیدا کنید  به این ترتیب دیگر نیاز نیست یک کابینت را برای اسپری ها و مواد شوینده اختصاص داد.

۴کمد های سفارشی

کمد زیر پله/استفاده از فضای زیر پله

معمولا در هر خانه ی دوبلکس پلکان برای دسترسی به طبقه ی بالا وجود دارد و فضایی با عنوان زیر پله ایجاد شده است که به راحتی می توان با سفارش یک کمد متناسب با اندازه زیر پله یک فضای عالی برای جایگذاری وسیله ها در اختیار گرفت.

مطمئنا ارزشش را دارد که برای این کار هزینه کنید و علاوه بر فضای بیشتر در دکوراسیون و نمای داخلی تاثیر آن را ببینید.

۵استفاده از شلف های دیواری

شلف دیواری

 شلف های دیواری در هنگام پخت و پز به شما کمک زیادی می کند، وسایل مورد نیاز روزانه مانند ادویه جات را میتوانید در شلف ها قرار دهید تا دسترسی آسانی به آن ها داشته باشید و در زمان هم صرفه جویی کنید.

۶.استفاده از جزیره

جزیره آشپزخانه

اگر به اندازه ی کافی خوش شانس باشید که  فضا در آشپزخانه تان برای یکجزیره داشته باشید مطمئن باشید جزیره یک ابزار کار آمد و فضای ذخیره سازی عالی محسوب می شود. با اضافه کردن قفسه به کابینت جزیره می توانید هر چیزی را نگهداری کنید و با ایجاد یک سیستم برق رسانی در جزیره در صورت نیاز مخلوط کن، لپ تاپ و... را وصل کنید.

منبع:تالیفی

فرشاد خزلی/ کافیت

اکسسوری کابینت آشپزخانه | فضای بیشتر، دسترسی آسان تر

ابتدا می‌خواهید تصمیم بگیرید که چطور می‌خواهید مولفه‌ها و لوازم جانبی را برای مطابقت با سبک کابینت خود تهیه کنیدممکن است بخواهید در تمام عناصر آشپزخانه تان سبک دقیق و منظمی داشته باشیداگر این مورد مد نظر شما باشد، پس لوازم جانبی  باید منعکس‌کننده طراحی کلی شما باشد.
اکسسوری کرنر

لوازم و قطعات اکسسوری ها برای کابینت آشپزخانه به نظم دهی به کلیه وسایل ها و کارایی بیشتر در آشپزخانه کمک زیادی می کند. اکسسوری یک یراق بسیار کار آمد است، به خصوص برای کابینت گوشه که می‌تواند به شما در دستیابی به عمیق‌ترین نقاط کابینت به سادگی با کشیدن فروشگاه‌ های مواد غذایی به جلو کمک کنددر محفظه‌ های سطل زباله، فاصله بین کابینتی که کنار گذاشته می شوند، اجزایی هستند که می‌توانند فضای کاری کاربردی تری را در آشپزخانه ایجاد کنند.

لوازم نظم دهنده کابینت

اکسسوری کرنر کابینت آشپزخانه

منبع:کافیت

فرشاد خزلی/ کافیت